Aktywny Samorząd Uczniowski

W miniony weekend uczennice z naszej szkoły miały możliwość uczestniczenia w szkoleniu pt. „Aktywny Samorząd Uczniowski”, które zostało sfinansowane przez Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego.

Szkolenie, które poprowadziła pani Karolina Grzela  (ŚCDN) odbyło się w Centrum Edukacyjnym w Wólce Milanowskiej.

Uczestnicy szkolenia poznali struktury samorządów uczniowskich, podstawy ich funkcjonowania, możliwości prawne. Zdobyli wiedzę na temat pozyskiwania funduszy na działalność SU. W czasie warsztatów mieli okazję sami napisać ciekawe projekty, pomyśleć nad przyszłą kampanią oraz przygotować przykładowy plan działalności samorządu.

Dziękujemy Stowarzyszeniu Nasz Dziebałtów za napisanie programu, dzięki któremu mogliśmy uczestniczyć w ciekawych i kreatywnych zajęciach. Mamy nadzieję, że ich efekty będą widoczne w naszej szkole już w przyszłym roku.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Samorząd. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.