Walentynki

“Mam serduszko, wielkie serce, spójrz jakie czerwone. Kogo kocham, kogo lubię rzucę w jego stronę. Ciebie kocham, Ciebie lubię, Ciebie pocałuję,             a czerwone dziś serduszko wszystkim podaruję”.

14 lutego 2022 roku był dla przedszkolaków z naszego przedszkola prawdziwym czerwonym dniem miłości i przyjaźni. Dzieci wzięły udział w różnych zabawach związanych z walentynkami i wykonały walentynkowe prace plastyczne. Na koniec tego czerwonego dnia każde dziecko otrzymało walentynkę: pysznego lizaka serce i balonika od pani.          Był to dzień miłych wrażeń.

Wszystkim  znana jest  data 14 lutego, czyli Walentynki. To wyjątkowy dzień dla tych, którzy darzą inną osobę szczególnym uczuciem. To święto miłości i przyjaźni. W naszej świetlicy szkolnej przez cały tydzień można było poczuć walentynkową atmosferę.           W tych dniach poznaliśmy historię walentynek oraz zwyczaje walentynkowe panujące   w różnych krajach świata. Wspólnie udekorowaliśmy naszą salę oraz zorganizowaliśmy konkurs na najładniejszą kartkę walentynkową.

Walentynki kl. I b

Ten wpis został opublikowany w kategorii Świetlica, Wieści z klasy. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.