Coraz bliżej święta…

W naszym przedszkolu i zerówce czuć już  świąteczną atmosferę. Sale pięknie przystrojone, kolorowe. Ozdoby  świąteczne były też tematem przewodnim prac plastycznych naszych przedszkolaków.Popatrzcie z jakim zaangażowaniem i zapałem maluchy przygotowywały się do nadejścia tych świąt.

Urok bożonarodzeniowej tradycji.

Każdy podąża za nowoczesnością. Większość osób składa życzenia sms-em lub e-mailowo. Na pewno szybciej, taniej i wygodniej, ale czyż nie więcej  uroku kryje się w kopercie zaadresowanej, do mnie, do Ciebie, do babci i dziadka, do taty i mamy… Klasa IV i V b odświeżyła tradycje wysyłania własnoręcznie wykonanych kart świątecznych. Najpierw wykonała wspaniałe prace plastyczne, następnie każdy zredagował życzenia dla najbliższych, zaadresował kopertę i wreszcie spotkanie z listonoszem, od którego kupiono znaczki i listy powędrowały w Polskę. Teraz wszyscy z niecierpliwością czekamy na wizytę przedstawiciela poczty.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Przedszkole, Wieści z klasy. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.