TEATR LALKI „BAJKA” W SPEKTAKLU „CALINECZKA”

Dnia 17 lutego gościliśmy w naszej szkole teatr kukiełkowy z Nowego Sącza. Aktorzy zaprezentowali spektakl na podstawie baśni H. Ch. Andersena pt. „Calineczka”.

Bajka o malutkiej dziewczynce, mierzącej zaledwie cal wzrostu, bardzo spodobała się naszym przedszkolakom. Dzieci z zapartym tchem i zaciekawieniem oglądały kolejne etapy wędrówki Calineczki oraz towarzyszyły jej w poznawaniu nowych przyjaciół. Na uwagę zasługiwały wszystkie kukiełki i ich piękne stroje. Dopełnieniem całości była wzruszająca muzyka i barwna scenografia, co pozwoliło aktorom na ukazanie całego piękna tej bajki. Na zakończenie wszyscy podziękowali aktorom gromkimi brawami za dostarczone emocje.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Przedszkole, Wieści z klasy. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.