“My maluchy przyrzekamy, być od dziś przedszkolakami”

Dnia 23 października w naszym przedszkolu odbyła się bardzo ważna uroczystość – PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA.
W uroczystości wzięli udział rodzice oraz Pani Dyrektor. Dzieci pod okiem                        p. W. Chrabąszcz pokazały przepiękny program artystyczny, w którym wystąpiła między innymi niezapominajka i bury miś . Nie zabrakło wierszy, piosenek i pięknych tańców.      Na zakończenie maluchy złożyły ślubowanie i zostały pasowane na przedszkolaków przez panią Dyrektor. Na koniec uroczystości dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy           i prezenty od rodziców. Oczywiście nie zabrakło braw za wysiłek i starania włożone            w przygotowanie tej uroczystości. Następnie wszyscy zasiedli do słodkiego poczęstunku.
Przedszkolakom życzymy słonecznych, radosnych chwil spędzonych na nauce i zabawie w naszym przedszkolu.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Przedszkole. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.