Pasowania nadszedł czas – będzie uczniem każdy z nas.

Pasowanie na ucznia to bardzo ważna uroczystość w naszym szkolnym kalendarzu imprez. Tradycyjnie, jak co roku w październiku dzieci prezentują swoje umiejętności w przygotowanym wcześniej programie artystycznym. W tym roku pod bacznym okiem Pani Aleksandry Świercz uczniowie kl.I przygotowywali się do tego ważnego momentu. Po zdaniu egzaminu w symboliczny sposób poprzez przysięgę i pasowanie ołówkiem, zostali przyjęci w poczet uczniów naszej szkoły. Stali się członkami społeczności szkolnej, czyli nie są już tylko dziećmi, ale też uczniami tej szkoły. Fakt obecności rodziców, uczniów klas starszych i ich wychowawców dodaje dodatkowej wagi tej uroczystości.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Uroczystości. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.