馃榾 Dzie艅 Przedszkolaka 馃榾

鈥濳a偶dy przedszkolak dobrze wie,
偶e kiedy 20 wrzesie艅 zbli偶a si臋,
od najm艂odszego, a偶 po starszaka,
wszyscy 艣wi臋tuj膮 Dzie艅 Przedszkolaka”

聽20 wrze艣nia we wtorek kolejny raz obchodzili艣my w naszym przedszkolu 艢wieto Przedszkolaka. Tego dnia czeka艂o na dzieci wiele niespodzianek i atrakcji. Zosta艂y zaproszone do wsp贸lnej zabawy, udzia艂u w konkursach i ta艅c贸w przy ulubionych przebojach muzyki dla dzieci. Rado艣膰 i 艣miech 艣wiadczy艂y o wspania艂ej zabawie. Z艂o偶yli艣my wszystkim, maluszkom i starszakom 偶yczenia samych s艂onecznych dni i radosnych chwil w naszym przedszkolu, aby聽ka偶dy dzie艅 by艂 wspania艂膮 przygod膮聽i聽ni贸s艂 ze sob膮 wiele cudownych聽i聽pozytywnych do艣wiadcze艅.

Niech Wasze marzenia si臋 spe艂niaj膮 !!!

Ten wpis zosta艂 opublikowany w kategorii Przedszkole. Dodaj zak艂adk臋 do bezpo艣redniego odno艣nika.