Wznowienie zajęć w klasach I-III

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie
Szkoły Podstawowej w Dziebałtowie

Zgodnie z rozporządzeniami rządowymi od 18 stycznia 2021 roku wznawiamy zajęcia stacjonarne, na terenie szkoły dla klas I-III. Więcej na ten temat: https://kuratorium.kielce.pl/47979/organizacja-nauki-w-szkolach-i-placowkach-po-feriach/

W związku z tym, że zajęcia odbywają się w reżimie sanitarnym, proszę bezwzględnie o obserwację stanu zdrowia dzieci i nie przysyłanie do szkoły dzieci chorych, lub z domów w których są chorzy, kwarantannowani lub izolowani współmieszkańcy.

Obowiązują procedury bezpieczeństwa wprowadzone od 1 września 2020 roku, znane już dobrze nam wszystkim. Dodatkowym, nowym wymogiem jest obowiązkowa maseczka ochronna dla ucznia, który przebywa w przestrzeni wspólnej – np. korytarz, hol, (nie w czasie lekcji w sali). Proszę w związku z tym, o zaopatrzenie swoich dzieci w odpowiednią ilość maseczek i rozmowę jak mają ich bezpiecznie używać.

Będziemy pracować zgodnie z obowiązującym planem, działać będzie świetlica, biblioteka, opieka pedagoga. Komunikacja miejska funkcjonuje bez zmian (do oświadczenia o zwrot kosztów dowozu ucznia można załączyć bilety za przejazd jednorazowe). Od 21 stycznia będą dostępne obiady (kontakt w sprawie wpłat telefoniczny: 41 3720602).

 

Dyrektor Szkoły Podstawowej
w Dziebałtowie
Beata Zbróg

Ten wpis został opublikowany w kategorii Ogłoszenia, OGŁOSZENIA DYREKTORA SZKOŁY. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.