BIBLIOTEKA SZKOLNA TEŻ DZIAŁA ZDALNIE

Biblioteka zdalnie – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 11 w Rzeszowie

Drodzy Uczniowie klas 1 – 8!

Niestety biblioteka szkolna, tak jak i szkoła, jest obecnie zamknięta z powodu epidemii. Wiemy jak trudny jest to okres dla Was i dla waszych Rodziców.
Pamiętajcie, że jesteśmy z Wami cały czas, chociaż na odległość!
Biblioteka szkolna będzie starała się w jakiś sposób umilić Wam ten czas, kontaktując się z Wami przez naszą Szkolną stronę Internetową. W zakładce Nauka zdalna na odległość – Biblioteka Szkolna będziemy cyklicznie zamieszczać propozycje zabaw czytelniczych i zagadek zarówno dla klas młodszych i starszych! Zaglądajcie tam systematycznie!

Pamiętajcie!
Zostańcie w domu i czytajcie książki – te z własnej biblioteczki oraz on-line.

Można wypożyczyć książki z biblioteki szkolnej. Czytelnicy mogą składać zamówienia drogą elektroniczną, kierując informację do nauczyciela bibliotekarza pod adresem: spdziebaltow@o2.pl
Należy podać: Imię i nazwisko, klasę, autora i tytuł książki. Jednorazowo można wypożyczyć 2 książki na okres 3 tygodni. Czytelnik rezerwuje książkę i odbiera ją w szkole w wyznaczonym dniu. Informacje o terminie odbioru książki przesyła bibliotekarz przez pocztę lub wychowawca skontaktuje się z uczniem za pośrednictwem platformy Microsoft Teams.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Ogłoszenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.